FORGOT YOUR DETAILS?

Free

Szkolenie podstawowe

Z tego kursu dowiesz się o między innymi o tym czym zajmuje się Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jakie ma produkty, poznasz wstępną weryfikację spraw, dowiesz się o konkursach motywacyjnych. Powodzenia

Czytaj więcej...

Free

Produkty, weryfikacja i szukanie klientów

Z tego kursu dowiesz się gdzie i jak szukać klientów, poznasz dokładnie najważniejsze produkty Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. będziesz umiał/a kompletować dokumenty oraz zdobywać „Źródełka”

Czytaj więcej...

Free

Niezbędnik Agenta

Z tego kursu dowiesz się jak wypełniać dokumenty wewnętrzne, jak poruszać się po strefie agenta i synergii, jak wytłumaczyć klientowi proces likwidacji szkody oraz jak uzyskać zarobione pieniądze.

Czytaj więcej...


ZDOBĄDŹ NOWE UMIEJĘTNOŚCI Z NAMI!

Przed Tobą duża dawka wiedzy merytorycznej i praktycznej zgromadzona w jednym miejscu. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy platformę dzięki, której rozpoczniesz i zwiększysz swoją sprzedaż w Europejskim Centrum Odszkodowań S.A. Rozpoczniesz od szkolenia podstawowego następnie dowiesz się dokładnie o wszystkich produktach i sposobach ich pozyskiwania a na koniec odpowiemy na najważniejsze pytania agentów.

TOP